Rewitalizacja skrojona na miarę potrzeb Twojej skóry!

Szampon i odżywka receptą na piękne włosy? NIESTETY NIE!
24 stycznia 2022
Witajcie na blogu Instytutu
7 marca 2022

Rewitalizacja skrojona na miarę potrzeb Twojej skóry!

Czujesz, że Twojej skórze brakuje nawilżenia? Jesienna aura sprzyjaj utracie nawodnienia. Co zrobić, żeby skóra wyglądała świeżo, była pełna blasku i dogłębnie nawilżona? Wybierz Mezoterapię! Przygotowaliśmy dla Ciebie propozycję dwóch preparatów – Twoja skóra zyska maksymalne nawilżenie, ale nie tylko…

MEZOTERAPIA z wykorzystaniem preparatu Neauvia Hydro Deluxe to zabieg o właściwościach BIOREWITALIZACYJNYCH skóry przeznaczony zarówno na twarz, jak i na ciało.Ten rodzaj Mezoterapii jest idealnym wyborem dla osób, które chcą odżywić skórę, przywrócić jej napięcie i elastyczność, a przy tym zredukować drobne zmarszczki i zapobiec powstawania nowych.

Kultowa już Mezoterapia Neauvia Hydro Deluxe, zawierająca wysokie stężenie kwasu hialuronowego, jest znana ze swoich właściwości silnie nawilżających, co więcej spowalnia procesy starzenia się zachodzące w skórze. Preparat, dzięki obecności hydroksyapatytu wapnia, stymuluje produkcję kolagenu i odbudowę skóry, co znacznie poprawia jej jakość.

Warto zaznaczyć, że Neauvia Hydro Deluxe posiada CaHa w cząstkach o wielkości 10-12 mikronów, co sprawia, że mechanizm jej działania jest inny niż w preparatach tego typu dostępnych na rynku, dlatego też może być bezpiecznie podawana śródskórnie. Zasadnicza różnica zabiegu Neauvia Hydro Deluxe w stosunku do standardowej mezoterapii polega na tym, że jest to kompleksowe działanie w obszarach: nawilżenia, odbudowy naturalnej równowagi kolagenu i elastyny, a także ujędrniania skóry. Podczas gdy klasyczna mezoterapia pozwala uzyskać efekty jedynie na poziomie krótkotrwałego nawilżenia.

Zabieg NEAUVIA Hydro Deluxe to więcej niż mezoterapia, to idealny sposób na połączenie terapii nawilżającej oraz regenerującej tkankę. Jego unikatowość i doskonałe rezultaty zostały docenione przez lekarzy, co niewątpliwie potwierdza przyznana aż trzykrotnie nagroda PERŁA DERMATOLOGII ESTETYCZNEJ.

Druga propozycja to nasza nowość – Mezoterapia Hydra Skin Booster. Preparat zawiera dwa rodzaje kwasu hialuronowego, dzięki czemu doskonale nawilża skórę. Obecność Kompleksu CT50 – 50 składników aktywnych (witaminy, minerały, koenzymy, kwasy nukleinowe), pobudza naturalne procesy regeneracyjne w skórze. Unikalny komponent – putrescyna – oraz kwas alfa-liponowy mają działanie silnie antyoksydacyjne, chronią skórę przed wolnymi rodnikami pochodzącymi z promieniowania słonecznego, zanieczyszczenia środowiska czy smogu. Hydra Skin Booster jest przeznaczony dla osób, które mają bardziej wymagającą skórę – szerokie spektrum działania preparatu sprawia, że jest on dobry dla pacjentów zmagających się z problemami skórnymi i potrzebujących mocnego działania anti-aging.

W Twojej głowie pewnie pojawia się myśl – który rodzaj Mezoterapii jest lepszy? Odpowiedź jest prosta – oba są bardzo dobre! Pytanie tylko, czego potrzebuje Twoja skóra?

Jeśli nadal nie możesz się zdecydować, nasi specjaliści doradzą rewitalizację skrojoną na miarę potrzeb Twojej skóry, zapraszamy na darmową konsultację do naszego Instytutu!