Rytuały Kerastase

NANOPLASTIA
20 stycznia 2021
ZABIEG REKONSTRUKCJI WŁOSÓW JOICO
20 stycznia 2021

Rytuały Kerastase

Oferujemy Państwu cały szereg zabiegów pielęgnacyjnych Kérastase, zwanych rytuałami. Ta nazwa określa, że jest to połączenie najwyższej jakości kosmetyków stworzonych w nowoczesnych laboratoriach ze specjalistycznym masażem umożliwiającym właściwą formę ich aplikacji oraz atmosferą, w której dokonywany jest zabieg. Nie jest tutaj naszym celem przedstawienie wszystkich rodzajów rytuałów bowiem ich odmian jest zbyt wiele, a dobór wymaga szerokiej i specjalistycznej wiedzy oraz długotrwałej praktyki.

Podstawowym elementem wyboru rytuału i jego odmiany jest oczywiście ocena rodzaju i stanu włosów oraz skóry głowy; to może poprawnie wykonać jedynie wykwalifikowany konsultant Kérastase, który określi nie tylko stan włosów i skóry głowy, ale również przyczyny ewentualnych problemów i najlepszą metodę pielęgnacji. Drugim elementem jest szczegółowy dobór składników rytuału, a także czas trwania i metoda aplikacji.

Rytuały Kérastase to kompletny zestaw środków przeznaczonych nie tylko do odbudowy ich struktury, ale także – a raczej przede wszystkim – do odbudowy ich kształtu, lekkości, połysku, energii, miękkości i elegancji; po prostu ich niepowtarzalnego kształtu i indywidualnego piękna.