SEZON NA LASERY I TERMOLIFTING

DLA CZEGO WARTO WYBRAĆ SIĘ DO PODOLOGA
7 marca 2022

SEZON NA LASERY I TERMOLIFTING

Po pięknym i gorącym lecie, wyjazdach wakacyjnych i prezentowaniu własnych wdzięków na plaży, ale i po spędzeniu setek godzin w klimatyzowanych pomieszczeniach, nadchodzi ten czas, kiedy zaczynamy skupiać uwagę na twarzy. Reszta ciała schowana pod ciepłym swetrem nie przyciąga już zainteresowania.

Teraz priorytetem jest zachowanie jak najdłużej opalenizny, zadbanie o likwidację przebarwień i odnowienie zmęczonej skóry twarzy. Jesień to czas naszej regeneracji! W naszym INSTYTUCIE znajdziesz najlepsze technologie i zabiegi regeneracyjne, powstrzymujące procesy starzenia i sprawiające, że będziesz wyglądać o całe lata młodziej!

Laserowe odmładzanie

Jesień to sezon na lasery! Teraz za pomocą laserowych technologii możesz w bezpieczny sposób zająć się niedoskonałościami swojej skóry. Lasery przeznaczone są do redukcji zmian naczyniowych na twarzy i ciele, rumieni, żylaków, blizn i bruzd, rozstępów, przebarwień i innych. Doskonale odmładzają i liftingują również obszary poddane zabiegowi: zagęszczają skórę, likwidują zmarszczki i stanowią profilaktykę anti-aging. W zależności od problemu warto zwrócić się do kosmetologa, który dobierze odpowiednią technikę: resurfacing laserowy, laserowe zamykanie naczynek, nieablacyjny lifting skóry, laserowe usuwanie przebarwień, fotoodmładzanie. Boisz się laserowego resurfacingu z powodu śladów po zabiegu? Poddaj się zabiegowi pielęgnacyjnemu zaraz po laseroterapii, który przyspieszy gojenie naskórka.

Depilacja laserowa

Kiedy nie ma słońca, usuwamy również zbędne i niepożądane owłosienie. Aby uzyskać efekt gładkiego ciała, na zawsze należy się poddać kilku zabiegom w 6 tygodniowych odstępach czasu, dlatego już teraz należy rozpocząć serię laserowej depilacji. Jak to działa? Kontrolowana wiązka promieniowania podgrzewa mieszek włosowy w głębokiej warstwie skóry, dzięki czemu dochodzi do trwałego uszkodzenia i rozpadu włosa i cebulki. Laser nie uszkadza tkanek, dlatego może być stosowany w miejscach, gdzie skóra jest bardzo wrażliwa (również w miejscach intymnych). Depilacja laserowa jest bardzo trwała, ale ze względu na różne fazy wzrostu włosów, pełny efekt gładkiego ciała można uzyskać już 4 powtórzeniach. Dla bardziej opornego owłosienia należy wykonać więcej powtórzeń.

Thermolifting Zaffiro

Aby nadać cerze blasku i sprawić, że skóra staje się sprężysta i napięta można poddać się serii zabiegów z użyciem nieinwazyjnego thermoliftingu, który ogrzewa wybrane partie ciała, przez co staje się idealnym wyborem podczas jesiennej aury. Stymulowanie twarzy, a przez to zatok czołowych i przynosowych ma też lecznicze działanie. Rozgrzewanie działa na głębokie warstwy skóry, przez co istniejące włókna kolagenowe ulegają skróceniu, a fibroblasty stymulowane są do produkcji nowych włókien. To właśnie te struktury odpowiadają za napięcie i ujędrnienie Twojej skóry. Efekt ten występuje nie tylko na twarzy, ale i na wszelkich obszarach, na których wiotczejąca skóra spędza Ci sen z powiek.

Przebudowa skóry Intraject

Natychmiastowy rezultat wypełnienia na obszarze zabiegowym, z niesamowitym efektem zagęszczenia skóry Zabiegi wykonywane urządzeniem Intraject stymulują: – odnowę kolagen- produkcję elastyny

– samoodtwarzanie kwasu hialuronowego

Efekt widoczny jest już po zabiegu – skóra jest napięta i naprężona. Pierwsze efekty regeneracji tkanek pojawiają się bardzo szybko, a co najważniejsze – rezultaty zabiegów są trwałe.