Artykuły kosmetyczne

Piękne ciało

Cieplejsze dni sprawiają, że zaczynasz znów myśleć o swojej figurze? Najlepszymi sposobami na zrzucenie zbędnych kilogramów są zdrowa dieta i aktywność fizyczna, ale walkę o idealne ciało warto wspomagać zabiegami w gabinecie!

DLACZEGO mężczyźni POWINNI pokochać zabiegi REWITALIZACJI ?

Widok mężczyzny w gabinecie już nie szokuje, za to niektórych mężczyzn szokuje to, co w gabinecie mogą zrobić ze swoim wyglądem! Nowe zabiegi dające coraz bardziej spektakularne rezultaty pojawiają się jak grzyby po deszczu.

Infuzja tlenowa

Zabieg infuzji tlenowej polega na równoczesnym wtłaczaniu w skórę głowy wysoko sprężonego tlenu cząsteczkowego oraz składników aktywnych, które to są niejako przemycane w głąb skóry głowy.

TRICHOSKOPIA TRYCHOLOGICZNE – mikroskopowe badanie skóry głowy

TRICHOSKOPIA to najwyższej jakości metoda badania włosów i skóry głowy za pomocą certyfikowanego, wysokiej jakości medycznego urządzenia FotoFinder.

Depilacja laserowa – trwałe usuwanie owłosienia z każdej partii ciała!

Depilacja laserowa to skuteczny i bezpieczny sposób na trwałe usuwanie owłosienia z ciała. Z zabiegów tego rodzaju korzystają zarówno mężczyźni, jak i kobiety.

Dlaczego fryzjer może być doskonałym trychologiem?

Gabinety Trychologiczne w Europie są najczęściej usytuowane przy salonach fryzjerskich i doskonale z nimi współpracują.

Jak zatrzymać nadmierne wypadanie włosów po ciąży?

Wypadanie włosów po przebytej ciąży jest jednym z najczęściej spotykanych przyczyn wypadania włosów. W ciąży, zależnie od trymestru występują najczęściej korzystne zmiany we wzroście włosów.

Szampon i odżywka receptą na piękne włosy? NIESTETY NIE!

Producenci szamponów i odżywek do włosów prześcigają się w wymienianiu substancji aktywnych. My stajemy przed coraz większym wyborem. Proteiny, witaminy, ekstrakty, oleje.

WIELKA moc peptydów

Jesień, to szczególny czas, kiedy każda z nas chce wyglądać wyjątkowo dobrze. Zadbany wygląd dodaje nam również pewności siebie i zapewnia dobre samopoczucie.

Mężczyzna w gabinecie

Medycyna estetyczna przestała być domeną kobiet. Mężczyźni coraz częściej zaczynają dbać o siebie, wspomagając się zabiegami odmładzającymi, wyszczuplającymi czy wzmacniającymi włosy.

Rewitalizacja skrojona na miarę potrzeb Twojej skóry!

Czujesz, że Twojej skórze brakuje nawilżenia? Jesienna aura sprzyjaj utracie nawodnienia. Co zrobić, żeby skóra wyglądała świeżo, była pełna blasku i dogłębnie nawilżona? Wybierz Mezoterapię!

Plasma IQ – bezinwazyjna korekta powiek

Czas biegnie, a nasza skóra wymaga poprawek, coraz częściej zwracamy uwagę na opadające powieki, zmarszczki wokół oczu, zmarszczki palacza czy zmarszczki przy uszach.

ULTRAFORMER III Poznaj Światową technologię

Choć pierwotnie Ultraformer III został stworzony do niszczenia komórek nowotworowych, odkryto jego dodatkową niepodważalną zaletę.

Moc witaminy C

Moda na witaminę C tak szybko nie przeminie. Dlaczego? Bo witamina C to idealny składnik kosmetyków.